top of page

Наша мета

Текстуру дерева та його індивідуальність оприділяє лише природа, а руки майстра можуть його підкреслити. Ми робимо все можливе, щоб зберегти естетику та оригінальність деревини, яку обробляємо.

Ми впевнені, що наші вироби надійні та довговічні і будуть передаватися з покоління в покоління.
 

Для наших робіт ми використовуємо благородні породи дерева: дуб, ясен, морений дуб, клен, тополя, горіх, акація, дика маслина. Меблі з масиву однаково гармонійно вбудовуються в класичні, етнічні, тематичні та сучасні інтер'єри. Також, вироби з дерева створюють особливу атмосферу затишку у вашому домі.

Ми виготовляємо 

Сходи

Індивідуальний проєкт - найкраще рішення для того, щоб ви могли зробити все за своїм смаком та втілити власні ідеї. Ми враховуємо всі ваші побажання та вимоги! 

Столи з масиву та у поєднанні з епоксидною смолою

Наша майстерня створює столи за індивідуальними розмірами та проектами. Стіл може бути зроблений з масиву дерева або з масиву та епоксидної смоли (у нас велика палітра пігментів для заливки, як і світлопрозорі, так і перламутрові).

Декоративна рейка

Декоративні рейки дають змогу по-новому глянути на звичний простір. З їхньою допомогою можна візуально розширити приміщення і внести родзинку в декор. Вони чудово поєднуються з незвичайними видами освітлення, що додає можливості створювати унікальні інтер'єри.

Стільниці

Стільниці з дерева чудовий функціональний аксесуар. Надійний та екологічний. Виготовляємо стільниці для кухонь, острівків та барних стійок з дуба та ясена. Створюємо з прямим або 'живим краєм', зі смолою або без.

Двері

Двері з дерева має високу цінність серед споживачів, тому що є екологічно чистими. Однією з головних завдань є збереження тепла та затишку у приміщенні і дерев'яні двері з нею чудово справляються.

Співпраця

Пропонуємо співпрацю та партнерство на взаємовигідних умовах.

Ми впевнені, що надійність та якість це запорука продуктивних відносин та сталого бізнесу.

Тому працюючи з нами ви можете розраховувати на:

- якісні вироби адже у нас власне виробництво

- вчасні терміни виготовлення

- індивідуальний супровід кожного проекту

Індивідуальні знижки до -20% на окремі проєкти.

Здійснюємо виїзд на об’єкт , заміри та монтаж.

Можлива доставка по Україні та закордон.

Будемо раді співпраці!

Напишіть нам, щоб дізнатися більш детальну інформацію та прайс.

bottom of page